FORBES'TAN 2021'İN EN İYİ 5 PLAJI

Caria Downtown

Bir numarada Kuzey Kıbrıs var. Akdeniz'de Avrupa ile Türkiye arasında yer alan bu ada çoğu Amerikalının listesinin başında yer almasa da bu eski İngiliz kolonisinin sunacağı çok şey var. Bu, başka bir yerde Akdeniz hayatını yaşamanın maliyetinin çok altında en iyi seçenektir. Kuzey Kıbrıs ayrıca, Fransa veya İtalya'daki benzerlerinden daha uygun fiyatlı kulüpler, kumarhaneler ve lüks oteller de dahil olmak üzere gelişmiş turizm altyapısına sahip güvenli ve misafirperver bir destinasyondur.

Doğrudan plaj erişimi olan deniz manzaralı bir apartman dairesine mevcut döviz kurları üzerinden $ 85.000 gibi düşük bir fiyata sahip olmak mümkündür (Kuzey Kıbrıs'ta gayrimenkuller İngiliz Sterlini üzerinden işlem görmektedir). Ayrıca geliştirici finansmanı ile satın almak da mümkündür, bu da önden düşük sermaye gereksinimi anlamına gelir.

Kuzey Kıbrıs'ta emeklilik, Avrupa ve Amerika'nın daha tanıdık konfor bölgelerinin dışında bir yaşam anlamına gelecektir. Hayatınızın bu aşamasında bir maceraya atılmak ve emeklilik bütçenizi dünyanın en güzel sahil şeritlerinden birinde gerçek bir lüks yaşam standardı satın alacak şekilde genişletmek istiyorsanız, Kuzey Kıbrıs listenizin başında yer almalıdır.