Ev Alma Seyahatleri

Caria Downtown

KİŞİYE ÖZEL EV ALMA SEYAHATLERİ

Caria Estates International, Kuzey Kıbrıs'taki ev alma seyehatinizi düzenleyecektir. Caria Estates Kuzey Kıbrıs, kusursuz bir ev alma seyehatinin deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır.


Ev İnceleme Gezisi Ücreti: £ 300 (çift kişilik kişi başı) / £ 450 (tek kişilik)

  • Havaalanına çift yönlü özel transferler
  • 5 yıldızlı bir otelde 4 gece / 5 gün konaklama
  • Kahvaltı ve akşam yemekleri dahil
  • Gezi gününde öğle yemeği
  • Gayrimenkulleri görme
  • Yarım günlük şehir turu
  • Bir avukat tarafından hukuki ve mali danışmanlık

Varış Günü:

Sizi havalimanında karşılayacağız ve sizi ve aile üyelerinizi, kahvaltılarınızı da içeren bir karşılama paketinin bulunduğu dairenize transfer ediyoruz. Varış saatinize bağlı olarak, ertesi güne kadar dinlenebilirsiniz.

2. Gün:

Ofisimizde genel bir toplantı yapıp ardından güzel Girne veya Gazimağusa ve çevresinde kısa bir şehir turu yapacağız. Geleneksel bir restoranda öğle yemeğinden sonra, isteklerinizi karşılayan bir dizi proje ve mülk göstereceğiz.


GEZİ PROGRAMI

3. Gün:

Size daha fazla mülk ve proje göstermeye devam edeceğiz ve öğle yemeği için tekrar duracağız. Bu günün sonunda, misafirlerimiz genellikle Kuzey Kıbrıs'ın kendileri için doğru yer olup olmadığını ve kendilerini rahat hissedip hissetmediklerini bilirler. Genellikle bu noktada, çeşitli seçenekleri tartışıyoruz ve evrak işleri tamamlanıyor ve güzel bir restoranda akşam yemeği veriyoruz.

4. Gün:

Misafirlerimiz daha fazla mülke bakmak isteyebilirler, ancak genellikle kararlarını vermiş olacaklardır ve misafirlerimizin rahatlığı için mobilya mağazalarına bir tur düzenliyoruz. Ayrıca bir banka hesabının açılmasını organize ediyoruz ve genellikle vekaletname düzenleniyor.

Geri Dönüş Günü:

Dairenizde veya ofisimizde kısa bir veda toplantısı yapılır ve ardından havaalanına özel transferiniz yapılır.